Zlatý

Proč jsou z toho Silvestra (skoro) všichni tak poprdění?

Pro mě je to den jako každej jinej. Nějak bylo, nějak bude, slavit podle mě není co nebo je? Akorát budou plný záchytky a špitály ožralů a zraněných, ošetřující personál si jistě užije. Ty rozumnější bude jen zítra bolet hlava. Všude bordel po těch petardách. Ať už je po všem a je zas rok klid ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ne,pro mě je to jen poslední den v roce a nic víc.

Další odpovědi:

Zlatý

Slaví se, že něco končí a něco začíná. Trochu komické mi připadá že se slaví nový rok aniž víme co nám vlastně přinese. Radovat bychom se měli spíš v případě že jsme starý rok přežili bez úhony. A to potom stojí za oslavu!

Zlatý

Nepřipadám si poprděnej, nijak to neprožívám, jako každý jiný den , nemění se ani žádné běžné činnosti. Přijde mi to v pohodě, a u těch ostatních to neni můj problém. Co mě jedině vadí , tak jsou ty petardy, kvůli psovi.

Zlatý

Starý dobrý zvyk rozlúčky s odchádzajúcim rokom a vítanie nádeje lepšieho roka zmodernizovaný komerciou.
Ľudia sa bavia, zabúdajú na zlé a obchodníci sa radujú a plnia si vrecká.
doporučujem, sú to len 3 minúty vášho času:
plné vrecká peňazí
http://www.youtube.com/…
text piesne:
http://www.supermusic.sk/…

Pokročilý

Je to posladní den v roce - vem si že už nikdy nebude 2011, je to konec definitivně už 2011 nikdy nezažiješ. Asi proto ...

Zlatý

Rozumný člověk se opije den před Silvestrem a ne na Silvestra.;-)

Protože je to většinou poslední den a to v takovém smyslu, že příští den budou změny - změny zákonů, zvýšení daní, někteří v tom vidí možnost změnit život a někteří to, že jsou opět o rok starší.

Bronzový

Silvestr-normální den,jinak já s mojí nepijem ale od bráchy jsem dostal dvě lahve pravého francouzkého vína a to je dobrý,tak před půlnocí jsem si ho připravil,sundal jsem ten kryt a.....zjistil jsem že doma nemáme ani vývrtku,kdyby to byl korek tak ho zamáčknu dovnitř,ale tenhle špunt je takovej tvrdej a dovnitř to zamáčknout nešlo-zlomil jsem i vařečku-tak jsem ho zase uklidil a bylo po nějakém přípitku a pak že vánoce jsou o klidu a míru. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.