Avatar uživatele
Michal Kole

Proč jsou večerní televizní noviny plné zpráv co mě nezajímají nebo co jsem už četl na internetu ?

Pak se televize diví, že klesá sledovanost, když už lidi zprávu vědí z netu, rádia, předchozích vstupů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Někteří lidé musí i něco dělat a ne jen čumět od rána na zprávy.- Tak pro ty jsou večerní zprávy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Intenet se holt rychlejší – zprávy se zveřejňují ihned, kdežto TV si to šetří do zpráv.

A to, že tě většina nezajímá je spíš tebou než televizí. Zprávy mají informovat o všem možném né jen o určitém okruhu plavců / neplavců.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Zřejmě nepatříš do jejich cílové skupiny.

Jejich cílovou skupinou jsou kupříkladu plavci, kteří se celý den potulují někde na koupálku, staví si bábovičky, ráchají se ve vodě, loví melanomy a domů se dostanou až právě na televizní voloniny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Je okurková sezóna, tak prošťourávají a oprašují neaktuální záležitosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nezapomeň, že hodně lidí za 1. nemá internet a za 2. nemají čas celý den sedět na netu a číst čerstvé zprávy.Jako třeba já, mám rodinný domek a tak se ke zprávám dostanu až navečer.Ale na Nově se mě zprávy nelíbí, objektivnější zprávy jsou buď na Primě a nebo na ČT1.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ne všichni mají internet.Je to otázka z jakého úhlu pohledu lidé zprávy vnímají.Pro někoho jsou určité zprávy zajímavé,pro někoho ne.Tak už to na světě chodí.Když dám příklad tak pro někoho jsou třeba Tvoje otázky ohledně plavání také nezajímavé a ubohé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak proč na ně koukáš?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek