Zlatý

Proč jsou večerní televizní noviny plné zpráv co mě nezajímají nebo co jsem už četl na internetu ?

Pak se televize diví, že klesá sledovanost, když už lidi zprávu vědí z netu, rádia, předchozích vstupů.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Někteří lidé musí i něco dělat a ne jen čumět od rána na zprávy.- Tak pro ty jsou večerní zprávy.

Další odpovědi:

Zlatý

Intenet se holt rychlejší - zprávy se zveřejňují ihned, kdežto TV si to šetří do zpráv.

A to, že tě většina nezajímá je spíš tebou než televizí. Zprávy mají informovat o všem možném né jen o určitém okruhu plavců / neplavců.

Zlatý

Zřejmě nepatříš do jejich cílové skupiny.

Jejich cílovou skupinou jsou kupříkladu plavci, kteří se celý den potulují někde na koupálku, staví si bábovičky, ráchají se ve vodě, loví melanomy a domů se dostanou až právě na televizní voloniny.

Zlatý

Je okurková sezóna, tak prošťourávají a oprašují neaktuální záležitosti.

Stříbrný

Nezapomeň, že hodně lidí za 1. nemá internet a za 2. nemají čas celý den sedět na netu a číst čerstvé zprávy.Jako třeba já, mám rodinný domek a tak se ke zprávám dostanu až navečer.Ale na Nově se mě zprávy nelíbí, objektivnější zprávy jsou buď na Primě a nebo na ČT1.

Zlatý

Ne všichni mají internet.Je to otázka z jakého úhlu pohledu lidé zprávy vnímají.Pro někoho jsou určité zprávy zajímavé,pro někoho ne.Tak už to na světě chodí.Když dám příklad tak pro někoho jsou třeba Tvoje otázky ohledně plavání také nezajímavé a ubohé.

Zlatý

Tak proč na ně koukáš?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.