kia

Proč jsou na Flight Radar některá letadla zobrazena žlutě a některá modře?

Odpovědi
icurusL

Barvy tras letadel.

Bílá – pod 100 metrů
Žlutá – nad 100 metrů
Zelená
Světle modrá – nad 2500 metrů
Tmavě modrá
Fialová
Červená

Úprava: Modrá letadla jsou trackovány za pomocí satelitu. Více info zde (anglicky): https://www.flig­htradar24.com/faq

Edison

Neúplný záznam trasových dat. Klikni si na takový letadlo a zjistíš, že kus zpět je trasa čárkovaná. Tzn, že nepřicházela data do systému přijímačů. Ber to tak, že tahle zveřejňovaná data většinou poskytují amatérští „posluchači“ identifikátorů a ne všude jsou k dispozici. Neznamená to tedy, že by letadla nevysílala, ale že prostě data neměl kdo zveřejnit.