misskas

proč jsou hudebni televize plne podprahove hudby?

napr v hudebni tv fun1 nebo mtv.
Nejlepsi jsou v tom:psy,madon­na,lady gaga.proc to delaji?
Doplňuji:
nemusis se obavat ja bych nenatacel takove videa,urcite bych svuj hlas neupravoval a urcite bych byl poctivy a zpival bych tak jak me priroda obdarila a natacel bych slusne video souznene s textem pisne :)

Nejlepší odpověď
M.

Těm, co za tím stojí, to pomáhá, tak proč by ne?
Kdybys v tom byl ty, taky bys dělal všechno pro to, aby šly peníze co nejvíc do kapsy, když to nezabere tolik práce. :)
Doplňuji:
Upřímně, oni to tak sami také nedělají, jen společnosti, které jim udrží slávu, peníze, napíšou za ně texty a vymyslí rytmus hudby. Zpěvák (zpěvačka, skupina) si tam jen příjde, udělá si svoje, na účet mu příjdou peníze a je spokojený. Takhle to v těch moderních sr… hovadinách bohužel funguje. :)

Další odpovědi
Nedo

Pravděpodobně nemyslíte podprahovou hudbu ale hudbu s vokály upravenými auto-tune nebo vokodérem. Ale vůbec tedy nerozumím tomu, jak jste si mohla tyhle dvě věci splést.