Hakunamatata

Proč jsme nejobeznejsim národem v Evropě a Slovensko není na předních příčkách?

Když vývoj, historie, podmínky, podnebí je obdobné…

Nejlepší odpověď
Pájo

Protože se mají, co ohánět, aby vydělali na živobytí…
Vy nejezdíte na Slovensko, že tohle nevíte?

Další odpovědi
ponovotny

protože nejezdíte na Slovensko, nemáte tušení jak je to tam s restauracemi…
i ve velkých městech máte třeba problém jít někam na oběd. Slováci chodí do restaurací spíš jen jako večerní program a jídlo je až na druhém místě za pobytem ve společnosti.

mosoj

Protože nejíme ale žerem.

mojitek

Nejsme nejobeznějším národem v Evropě,četl jsem to,ale je to jednoduše blbost.Jsem ve styku s cizinci z různých Evropských i mimoevropských zemí. Nejsme nejštíhlejší národ,ale rozhodně ne nejobéznější..

Tíšek99

Je tu docela dost přistěhovalců, třeba vietnamci mají několika chodový oběd(i véču)
a nejsem rasista ale viděli jste někdy vyhublýho cikána??