Pruzkumnik

Proč jsem se narodil?

Proč jsem se narodil? Má to nějaký vyšší význam?

Nejlepší odpověď
klumprt

Záleží na úhlu pohledu. Pro tebe to má naprosto zásadní význam. Pro tvoje rodiče by to mělo mít velký význam. Malý význam to má pro Českou republiku, nepatrný pro lidstvo. A je to zcela bezvýznamné z pohledu vesmíru.

Přistupuj ke svému životu ze svého pohledu. Čili jako k něčemu absolutně důležitému. Ztrátou života přijdeš úplně o všechno. Takže si svůj život pěstuj tak, abys sis na konci mohl říct: Nepromrhal jsem to, nezahodil jsem tu jedinečnou příležitost.
Jinými slovy, aby tomu Mirka Spáčilová dala aspoň 60% 🙂

Další odpovědi
Kulpix

Buď rád.
Prostě si tví rodiče řekli, že tě chtějí. A tak si tě pořídili. No.

marci1

Narodil ses proto, abys miloval a byl milován a osud má s Tebou plány pro život. 🙂

mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ovlivnuje-vesmir-nasi-vuli

bolak

Má. Měl jsi nejrychlejší bičík.

Cenobita

Abys nám tu vydýchával vzduch, pil vodu a ujídal jídlo 🙂