Kura

Proč je zde kategorie „s*x“, ale nesmí se na nic nikdo ptát ?

Vše co se týká této kategorie, je nemilosrdně postoupeno brutální cenzuře, která se snad dá srovnat jen s cenzurou v Severní Korei.

Nejlepší odpověď
cochee

Jak „nesmí?“ Teď jsem si vyjel kategorii „s*x“ a je tam otázek jak máku.

Další odpovědi
anonym

Vejdi do kategorie „SEX“ a a můžeš vkládat i odpovídat na otázky, Kim Čong-il-e!

marci1

Nevím úplně přesně jak to funguje, ale myslím, že zeptat se můžeš, někdo ti odpoví, ale tato kategorie je skryta, vzhledem k tomu, že se zde vyskytují i uživatelé, kteří mají 9,10 let. Takže děti. 🙂

Emefej

Co to meleš za nesmysly? Ptát se tam normálně může, je tam i tvá otázka, kde se zajímáš o detaily análního styku.