huxa

Proč je „vnitřní klid a mír“ v povědomí lidí jako sluníčková ideologie?

Vždyť právě vnitřní klid by měl být něco naprosto neutrálního-bytí bez radosti a smutku, ničím neovlivňován, ne?

Nejlepší odpověď
zjentek

definuj sluníčkovou ideologii, ať se ti to dá vysvětlit ..ale jinak jsi na to skoro káp :o

Další odpovědi
klumprt

Zdá se mi, že jen v povědomí lidí, kteří vnitřní klid a mír postrádají. Aniž by si toho byli vědomi. Dnešní doba totiž vnitřnímu klidu a míru moc nepřeje. Pozornost lidí je odváděna ke spoustě problémů a pseudoproblémů, které pak neumožňují vnitřního klidu a míru vůbec dosíci.

Drap

Myslím, že si ten výraz vykládáš nesprávně

Mapel

O sluníčkové ideologii slyším prvně.

annas

Jakou ideologii má sluníčko? Slyším poprvé.