Agneta

Proč je v USA ministrem zahraničí vždycky německý Žid ?

Nejznámější byl Henry Kissinger, v poslední době pak Weiberger, Wolfowitz a Olbrachtová (Albright, – Jana Korbelová).

Nejlepší odpověď
gecco

Asi „dobrej oddíl“, ne?
😉

Další odpovědi
England1522

Nevím proč tu píšete každý německý žid? už není doba kdy židové jsou podřadní! židové jsou normální lidé jako my a podle pleti to nepoznáte protože to jsou běloši jako my! Madeleine Albrightová je také etnikem také židovka ale podle mě je to češka narozená v Praze českými občany a mluví i česky takže není němka. dnešní ministr zahraničí je John Kerry a ten také má český původ a přitom je také etnikem žid. Polovina NASA a kongresu tvoří češi a je to známo v USA že češi (jedno jestli židé) pořád to jsou češi.

marci1

Náhoda. Vybírají si schopné lidi. 🙂

klumprt

Protože rodilý Američan ani neví, kterým tak zhruba směrem je Evropa, což by u ministra zahraničí mohlo způsobovat určité komplikace. No a ze zbytku světa si vybírají ty nejschopnější. A zřejmě nejvzdělanějšími lidmi, kteří v minulém století do Ameriky emigrovali, byli němečtí Židé. Víme proč.

anonym

lichva ve prospěch státu
Doplňuji:
(Němci lichváře nechcou,tak prchájí do Ameriky).

setapouch

To je fakt, jak to, ze to ti podradni podlidi dotahnou tak daleko a dobre si ziji diky sve praci, zatimco zaprdeny zavistivec to nedotahl a nedotahne nikam a zije si prumerne diky podpore?

PetrXY

Protože chtějí mít nad vším kontrolu, to, že už ovládli peněžnictví jim už nestačí.

Pepa25

England1522: souhlasím, s výhranou té „půlky NASA a Kongresu“. To je poněku hyperbola neboli nadsázka, ne?

Agneta

sepadouch >>> ty si žiješ „průměrně díky podpoře“? :DDDDDD
a kdo je ten „zaprděný závistivec“? :DDDDDD

Agneta

Středověk1522 >>> prosímtě zalez, a už to nehul:DDD