Cohen

Proc je Steven Seagal tlustej? Je nejak nemocnej?

Nikde jsem se nedocetl proc tomu tak je – starim to neni je vylozene tlustej.

Nejlepší odpověď
marci1

O nemoci se nikde nepíše. Vypadá to, že se asi vzdal fyzických aktivit a prostě přibral. 🙂

Další odpovědi
uccello

Pokud sis někdy všiml jeho boje, tak jediný, co se hýbe, jsou ruce. Na zbytku těla se ukládá tuk.:)

anonym

Při hře na kytaru se toho moc neshodí, spíš nabyde.Tady máš nějaký srandičky:
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Steven_Segal

bolak

To bude žrádlem, vypadá teď trochu jako Elvis Presley.

arachis

spoustu herců na stáří tloustne,ostatně jako neherců. Mac Gywer je teď taky zpuchlina a jaký to byl fešák. A nemusíme chodit pro příklady až do ameriky

mojitek

nic mu neni,je to proste uz pan v letech..
ad Uccello : aikido neni zdaleka jen o rukach,ty odborníku na bojova umeni :D