Katies11

Proč je slyšet zvuk budiku, ale vyzvánění ne? iPhone SE.

Ahoj, chci se zeptat, jestli se s tím někdo z vás už nesetkal a jak to případně řešit.. Přestal mi fungovat zvuk během vyzvánění, ale budík slysim normalne. , takze reproduktor to zřejmě není. Tlačítka hlasitosti mi funguji tak na 50%, + funguje, ale – ne. A tlačítko pro tichý režim se sice “přecvakává”, ale pokaždé, když mi někdo vola, nebo píše, tak mi funguji jen vibrace. Stalo se tomu někomu? Dá se to řešit ještě nějak jinak, než abych musela dávat opravit tyto tlačítka? Dekuji

Odpovědi
elkon

Opravit tlačítka nepomůže, závada může být v nastavení, ale spíš to bude v elektronice.

Dochy

Připadá mi jako chyba v SW nebo nastavení – poku ten mobil za jiné situace zní.

Zkontrolovat zda je opravdu zvonění aktivní (obvykle přepínání zvonění – vibrace – nic) pokuid zvonění je aktivní tak zkontrolovat nastavenou hlasitost vyzvánění, dále zkontrolovat zda třeba nebyla odstraněna vyzváněcí melodie – zkusit nastavit znovu.

teď koukám že jde o Iphone, já mám zkušenost jen s Androidem, ale předpokládám, že tohle bude shodné nebo hodně podobné.