Weroniq

proč je každý vietnamec nguyen?

už tak jsou všichni černovlasí, mrňaví, hubení, tak jak se rozeznávají?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý ne ale je jich hodně. Je to tam jedno z nejrozšířenějších příjmení. Vzhledem k tomu, že většinou používají tři jména, tak se vzájemně rozeznají. Pro nás už je to samozřejmě obtížnější.

Další odpovědi
Alesh

Protože mají šikovný spermie, stejně jako v Česku Novákové a Svobodové. 🙂