Keiko

Proč existují komáři?

Koho by tihle tvorecci nezajímaly, ale k čemu tu vlastně jsou?, přenášejí nemoci?
A je pravda že si všímají spíš těch tlustejsich?
Předem moc díky za odpovědi ^^

Nejlepší odpověď
orwell

Ano, taky přenášejí nemoci. Podle mé zkušenosti bodají a sají ochotně jak hubené, tak tlusté, nic jim není svaté. Moje babička říkávala, že Bůh stvořil tento bodavý hmyz kvůli líným lidem, aby se museli alespoň ohánět, když už nic nedělají.

Další odpovědi
lexx

mají své místo v potravinovém řetězci

setapouch

Přenášejí nemoci a nemoci působí jako přirozená „redukční dieta“ planety.

anonym

Protože jsou nemoci,
proč třeba jsou klíšťata nebo pavouci,lvi,vel­ryby,
kažej živočich má s náký místo na této planetě,nebo,že by to všechno stvořil bůh ,jak někteří píší?
http://www.re­habilitace.in­fo/nemoci/cho­roby-ktere-prenasi-komari/

ReHu

Vepište odpověď..http://www­.rozhlas.cz/le­onardo/priroda/_zpra­va/jaky-by-byl-svet-bez-komaru–999034

Luxx

každý má hlad.. i komár
a proč existují komáři? je to stejné jako ptát se proč existují kopřivy…

marci1

Protože je všemohoucí stvořil k tomu, aby s námi nemohly k vodě jezdit manželky 🙂 Tvrdí muži. 🙂

Lamalam

A co by asi žraly žáby, dravé vážky a netopýři?

briketka10

marci1 a Luxx

málem sem si cvrkla 😁

Keiko

xDD