dandajen

Proč existuje moje tchýně?

Nejlepší odpověď
redy

Ty buď rád že je,kdyby nebyla neměla by dceru, a kdo by si tě vzal?

Další odpovědi
dědapetr

Proto,že jsi se oženil.

Prokop Buben

Třeba proto, že sis vzal její dceru?

Začínám si myslet, že tvúj bratr má pravdu…
Doplňuji:
Oops, samozřejmě ‚tvůj‘. Zas mám druhý ten druhý mobil, co mu soudruzi bůhvíproč prohodili ú a ů…

>dědapetr: ne jsi se, ale ses ;)

marci1

Tvoje tchýně existuje proto, že Ti porodila Tvou milovanou manželku. Bez ní by to nešlo. 🙂

Gabi Vlk F.

Existuje vaše tchyně – tchýni nechme raději vtipům. Proč existuje tvoje tchyně, tak..
vážně nevím, ale na konec světa její existenci nevidím. Je to člověk, tak jako ty.