Jakou mate tchýni?

já měla dobrou, dokud se neodtěhovala kousek od nás,ted je to katastrofa…

Nejlepší odpověď
rynek878

Já mám tchýni,která je jedním slovem skvělá,mám ji rád jako svoji vlastní maminku,no není se čemu divit,když je i taková moje žena,(její dcera)Zkrátka taky se na mne jednou usmálo v životě štěstí,ale opravdu veliké.

Další odpovědi
iwetax

Já mám skorotchýni (nejsem vdaná) fakt super. bydlí od nás asi 6km. Na mojí dceru kupuje oblečení , a tak jsem ani žádné oblečení kupovat nemusím . Zásobuje nás jídlem a domácíma vajíčkama. Vždy když k ní přijdem tak toho navaří a napeče, že pak 3dny nemusíme nic kupovat. A to je přitom nevlastní matka přítele.

panenka

Já mám tchýni dobrou nemůžu si stěžovat.Jezdí s námi na výlety nakupuje dětem věci,hračky,je pravda že když bydlí kousek od vás je to hrůza taky jsem si to na chvíli zažila.Já jí mám 30 km od nás výdáme se každý týden a skoro každý den tak jako s mojí Mamkou tak i s ní si vždy zatelefonujem.

Kajra

moc hodnou,žijeme v jednom domě, společně hospodaříme a vaříme pro celou bandu příbuzných i nepříbuzných strávníků, občas komanduje, ale to má /ruku na srdce/i občas pravdu , mimochodem je jí 89 let

Toruk

Žádnou 😁

Jahoda

Já mám tchýni vynikající. Skvěle si spolu rozumíme. Je pohodová, má smysl pro humor. Nic jí vytknout nemohu. Je teda fakt, že bych ji kousek od nás nechtěla mít, ale momentálně je na druhém konci města. Voláme si, bereme jí s sebou do různých měst, na výlety atd. Beru ji jako svoji druhou mamku 🙂

A můj muž s mojí mamkou vychází také skvěle, takže jsem ráda 🙂

BEAES

Asi jste chtěla říct,že se přistěhovala poblíž vašeho domu…ano to znám a je to děs,také jsem měla tchýni v naí ulici a byla dost otravná a stále něco potřebovala a manželovi nedala pokoj od práce na jejím domě a zahrádce. Že má děti a svůj dům, to jí bylo nějak jedno, prostě sobecký a žárlivý člověk. Má rada je, hlavně si ji nepřipustit, zamykat,ať si nechodí do vašeho domu,jako domů atd. Pak se jí už nezbavíte,jak si zvykne.

Bumbes

Lidé jsou různé…
Platí to i pro tchýně, někdo má kliku, někdo pech, tak už to v životě chodí. Já mám kliku, že mám kliku…

aramah

Já tchýni nemám ale já jako tchýně prej dobrý, nepletu se mezi mladý a funguje to, máme se rádi,( žíj a nech žít!)

anonym

Existuje tvrzení:„Tchyně a uzený jsou nejlepší studený“.
To neznám,měl jsem kliku.

dagry

Tak já už spoustu let žádnou nemám. Ale tu co jsem 4 roky měla, tak to byla taková upjatá pipina, se kterou nebyla žádná zábava.

lilibou

já mám super skorotchýni..
považuji si spíš za mou maminku..i ona říká že kdyby mohla tak mě adoptuje:)
pomáhá mi se vším,nikdy jsme se nepohádali ..rozumíme si ve všem..Je s ní sranda a dokáže povzbudit v pravou chvíli..mám ji ráda a za nic na světě bych ji nevyměnila..zato s tchánem už je to horší..

kapka

Hodnou, žádnou tchyenu.

Michal

Není to poněkud nevkusná otázka?

Zdroj: Život a takt.

lorja

Mám štěstí.Mamka i taťka mého manžela jsou velmi prima lidičky.Rozumíme si spolu .Letos slaví 50 leté výročí sňatku a stále se k sobě chovají moc hezky.