mosoj

Proč chtějí USA již zase někoho trestat !!! zabíjením ?

Pokud by se na poslední presidenty USA uplatnily paragrafy ( které stále platí), podle kterých se soudili nacističtí pohlaváři v Norimberku, museli by již být odsouzeni několikrát.

Nejlepší odpověď
ponovotny

je to strašnej hnus a už rozumím rčení „někdy lepší nevědět“. Vědět jak věci fungují je dobré pro někoho, kdo se k té špíně chce přidat. V opačném případě je to akorát dobré k trápení sebe sama a pocitům beznaděje a zoufalství. Hanba hlasatelům kteří dokážou do mikrofonu číst tyhle lži o trestání, hanba všem kdo se podílejí na šíření těchto lží. Jsme pokrytci, kteří mají ve státním znaku lva a orlici. Kdyby jsme byli trochu objektivní, museli by jsme tam mít pštrosa a slepici

Další odpovědi
anonym

Máš na mysli intervenci v Sýrii? I já si pokládám tuto otázku. Že by ropa?

Psychotic

O čem to mluvíš?