Pokročilý

Proč chce EU omezit prodej zbraní?

Teroristi si je stejně seženou na černém trhu, tak jaký je důvod?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Protože si myslí, že tím omezí teroristické útoky. Když jsem to však slyšel, řekl jsem na to přesně to, co Vy v popisu otázky.
Správná odpověď se tedy zdá být, že je to jen další zbytečná obstrukce ze strany EU, jakých už tu bylo mraky.

Další odpovědi:

Stříbrný

ale houby teroristi...mocipáni paraziti mají strach z vlastního 100x podvedeného lidu, občanů, až to jednou praskne budou dít věci, nebude to už dlouho...

Zlatý

Teroristi ano - ale ne ktekterej pomatenec...
;-)
Na druhou stranu - současné požadavky ´EU´ na omezení - pokud jsem si vědom, dohromady nic neřeší.

Bronzový

Já tedy ten zákon nečetl důkladně, ale jak si myslíte, že by se Vás měl dotknout? Na nákupu a držení zbraní v ČR se nic nezmění, automatické zbraně stejně mít nemůžete atd.

Takže abych odpověděl na otázku:
Ano, snahou je omezit terorizmus. Že si je seženou jinde? Samozřejmě, ale aspoň se snaží něco dělat. A mně to nevadí, protože mě to nijak neomezí. Se zbrojním průkazem a povolením od policie si běžnou zbraň pro svoji ochranu mohu pořídit, i kdyby ten zákon platil (= tak to funguje už nyní).

Pokročilý

Aby měli islamisti jistotu, že jim kdejaký obyčejný civilista nezmaří jejich akci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.