JežíšKristus

Proč Češi nenávidí nemocné děti?

„Čeští vojáci dostanou řadu moderních zbraní. Největší nákup ale čeká na novou vládu“, 26. 12. 2021: https://archiv­.hn.cz/c1-67010870-cesti-vojaci-dostanou-radu-modernich-zbrani-nejvetsi-nakup-za-52-miliard-ale-ceka-na-novou-vladu – bojová vozidla „BVP“ celkem za 52 miliard Kč – ano, ty, které se porouchaly při styku s Fabií.

„Děti bojují s rakovinou, jejich rodiče s úřady a nedostatkem peněz“, 30. 11. 2021: https://ct24.ces­katelevize.cz/do­maci/3407376-reporteri-ct-deti-bojuji-s-rakovinou-jejich-rodice-s-urady-a-nedostatkem-penez – na nemocné děti s rakovinou peníze nejsou. „dítě zemře dřív, než pomoc státu dorazí. Záchranou pro mnohé rodiny se staly neziskové organizace.“

ABSOLUTNÍ KRIZE. PSYCHICKY NEMOCNÉ DĚTI NEMÁ KDO LÉČIT, 25.10.2021: https://neovliv­ni.cz/absolut­ni-krize-psychicky-nemocne-deti-nema-kdo-lecit/

Proč Češi raději pošlou peníze na bojůvky, než aby se postarali o vlastní děti? Ochrání bojová vozidla děti před rakovinou? Dokážeme na děti posbírat dostatek PET víček? A co na to Jan Tleskač?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vlády nenávidí obyvatelstvo, včetně dětí. Jinak by je nezavirali doma místo povinne školní docházky. Úplně jim převrátil život naruby. Stejně jako komunisti vydírali rodiče přes jejich děti, dnešní vlády dělají totéž. I přes očkování. Rozvrat školství, zdravotnictví, ekonomiky- lidi na to jen tupě zírají, co si to zvolili.

Další odpovědi
Rokio

Já mám nemocné děti rád. Jsem Dobrý anděl. Každý měsíc přispívám na tuto organizaci, aby pomohla dětem s hendikepem.

aliendrone

Proč hned všichni Češi? Mluv za sebe, já si dovedu klidně představit, že takové mimčo na česneku nebo na lanýžové omáčce by mohlo HLADCE překonat Babišovy Kostelecké párky. Proti kterým mimochodem už přestali protestovat vegetariáni a ochránci zvířat, bo jsou tak dokonale bezmasé, že již k protestům NENÍ důvod. ;) :)

Ostatně nejde jen o ty děti – česká havloidně dem(ent)okratická vláda nenávidí české občany BEZ ROZDÍLU na věk, nejen děti. I ti vojáci, kdyby v těch transportérech (třeba v OBOJŽIVELNÝCH Pandurech) museli do řeky, tak se utopí, bo ten krám jde ke dnu jedna radost. A kdyby jen to, HURÁ za Vašíka pašíka a jeho rodinu v botách, které se do 3 týdnů rozpadnou, DÍKY chrochty chrocht pašíku Vašíku za pravdu s láskou a NA ZTEČ ta-ta-ta-šlus (definitivní!) s útočnou puškou CZ 805 BREN, která střílí jen NÁHODOU a každopádně VELMI KRÁTCE (málokterému vojákovi se podaří vystřílet bez závady alespoň jeden zásobník, natož palebný průměr)… Atd., atd. ;) :)
Myslím, že znám méně komplikované způsoby sebevraždy, než jít do „skvělé AČR“ vojančit. ;) :D :D
Tak vidíš, vláda nemá ráda nejen děti, ale i ty vojáky a obecně VŠECHNY své občany, raději CIZINCE, dokonce jim garantuje VYŠŠI minimální mzdu! :(

Přirozeně ty nové zbraně jsou skryté zlaté rezery. (8000 útočných pušek a 21000 pistolí za 3,2 MILIARDY korun!!), hlavně asi vykládané perletí a pažby posázené brilianty, proto ta cena. A že nestřílí a obecně je NANIC? To je RAFINOVANÝ strategický tah vrchního velení, protože takhle ta veškerá zanechaná výzbroj a výstroj v Afghánistánu (když vojáci odtamtud zdrhali poté, co TAM neubránili naši vlast), jež padla do rukou Talibanu jim k NIČEMU NEBUDE! Geniální!!! Tak nefrfněj a jdi se uklonit k lavičce chrochty chrocht pašíka Vašíka (nebo se ukloň alespoň směrem k letišti v Ruzyni) a buď mu vděčný za skvělou budoucnost, kterou nám vybojoval ohromným utrpením za totáče ve svém Mercedesu. ;) :D :D

Justin1

Taky jsem si všiml, že pokud mají jít peníze na něco, co je vidět na mezinárodní úrovni, tak ty peníze jsou, ale pokud se mají řešit vnitrostátní problémy, tak politici raději tvrdí, že peníze nejsou. Nechápu to.

zjentek

Nenávidí je příliš silné slovo, já bych řekl prostě a jednoduše je ignorují.

Hele, Ježíši, když si teď v těch mrazech otevřeš okno (nyní –12C) a zvenku třeba uslyšíš zoufale kňučícího nebohýho psíka, kterému se zjevně něčeho nedostává a tak dělá to jediné, co v boji o život dokáže- kňučí a kňučí a neuděláš nic a zavřeš okno, bo tě smolí, jak venku kňučí pes, no tak seš naprosto stejnej ignorant vůči slabším, životu a vlastně všemu okolo sebe, když to rozebereme hloub. A proč se pak podivovat nad podobnou otázkou? Nikdo další se svatožáří už přece nepřijde, to víš nejlépe sám.

Pepa25

Trollíci otázka dobrá akorát tak k nahlášení, její formulace neodpovídá doplnění …

JežíšKristus

Josef pětadváca: Že já bych se ani nedivil, kdybyste za těmi 52 miliardami stál vy… evidentně Vás zdejší diskuse dráždí…

JežíšKristus

Rokio: To Tě šlechtí, ale vůbec skutečnost, že se na takové věci musejí dělat sbírky.. ostuda státu!