aruallaf

Proč byla moje otázka odstraněna?

Ptala jsem se na anglický čas Present perfect. Proč byla ta otázka smazána?

Nejlepší odpověď
redy

Padla si vnemilost, nějaký nebo nějakýho uživatele,to taky znám :)

Další odpovědi
mosoj

Musíš vydržet. Lidská blbost je bezmezná. Zeptej se ještě jednou. Jestli je tady guentos odpoví Ti. Pokud se tu ještě vyskytuje trouba tak to smaže a bude si myslet že je hrdina.
Doplňuji:
Otázku jestli tě to stojí, celkem nikdo nesmaže.