fcoop

Proč by mělo mít smysl použít adresu?

http://zpravy­.idnes.cz/lide-zahltili-politiky-pres-napistejim-cz-poslali-tisice-e-mailu-phn-/domaci.aspx?c=A110630­_115835_domaci_taj

Dovedete si někdo představit,že by např. maskot John odpověděl?

Nejlepší odpověď
www

Podle mne to nemá smysl. Tito lidé již zakrátko žijí mimo realitu a podle toho odpovídají. Místo mailů bych volil zdaleka účinnější klacky!
Zkušenost s lokálními politiky, třeba jen po půl roce jejich působení v politice. ☹

Další odpovědi
tom004

Jestli to má smysl,si každý musí rozhodnout sám.Mně to tak špatné nepřipadá.A,jestli odpoví,u Johna je napsáno,že odpověděl 6 lidem.Zdali osobně to je jiná otázka.

Kanovka

myslím, že to smysl má, obzvláště při regionálních otázkách