Petr__

Proč budou do akce proti opilým mladistvým nasazeni hasiči?

co jako budou mít na práci?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/1599305-zacina-kampan-proti-opijeni-deti-policiste-vyrazili-do-baru

Nejlepší odpověď
suaeda

Hasiči jsou pouze jednou ze složek, která se bude podílet na kontrole. A co jsem slyšel tak jejich kontrola bude zaměřena pouze na únikové východy, požární signalizaci, hasičáky apod. To znamená na to, co má v kompetenci státní požární dozor.

Další odpovědi
jmhad

Policajti jedou hlídat hranice a tak hasiči, jako státní zaměstnanci, dostanou na rukáv pásku „policie“ a budou pomáhat. Tomu bych rozuměl. Ale nerozumím proč do toho nezapojí tu starou gardu v podobě městské policie.

Nakobyl

Já se spíše přikláním k té první odpovědi, protože kontroly na chlast se dělají večer, kontroly na požární bezpečnost přes den. Večer by tyto odlákaly pozornost od hlavního záměru,ale od Chovance je možné vše.

Mc Merkurion

protože je to komplexní prohlídka,včetně požárního zabezpečení(únikové východy),hygieny apod,citace:„„Jedná se o nejmasivnější opatření proti provozovatelům restaurací,“ řekl na tiskové konferenci ředitel pořádkové policie Martin Hrinko. Na kontrole se kromě policistů budou podílet i živnostenské úřady, Česká obchodní inspekce, hasiči, celníci, hygienici nebo zdravotníci.“

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/1596213-stat-v-patek-spusti-zatah-na-opile-deti-do-akce-posle-tisice-policistu

mosoj

Nerozumím. Ať to dělá kdo chce, hlavně aby to dělal.