atena11

Proč brečím???

Každý večer brečím, může to být tím že jsem měla špatnou minulost, totiž před 3 lety cca se mí rodiče rozvedli a o neceli rok pozdeji mi zemrela kočka a staci ze se rodiče jen malinečko pohádaj nebo se mi na jejch rozhooru něco nelíbí a rozbrečím se a pořád se mi racejí vzpomínky na ten den kdy nám to rodiče oznámili a kdy jsme našli mrtou kočku. Může to být tím?? Jestli Vám to nějak pomůže je mi 12 let lednu 13
Doplňuji:
Přesněji jsem tu kočku našla já.
A omlouvám se za hrubky

Nejlepší odpověď
marci1

Milá „ateno11“, rozvod rodičů i smrt kočičky jistě působí na Tvoji psychiku. I když se rodiče rozvedli, jistě Tě mají oba dva rádi a kočky někdy prostě umřou. Umřeme všichni, i když nevíme kdy. Ale spíše je to tím, že jsi ve věku dospívání a Tvoje hormony se prostě „bouří“. Chvíli smích, chvíli pláč. Stává se z Tebe žena. Kluci to mají většinou horší, dělají úplné blbiny. Neboj, přejde to. Zažily jsme to všechny. Všechno je fajn, užívej si života 🙂

Další odpovědi
badisko

Hrubky neres jsem X krat starsi a pisu jak prase .....:D jses jeste dite to se casem spravi jses proste precitlivela a jeste nejsi emocne vyvinuta …kazdej jsme nejakej a nikdo to v zivote nema lehke ..nekoho trapi rodice.. nekoho zdravotni stav.. jinej se trapi kvuli blbostem ..holt takovej je zivot …pro kocicaka neplac nema to smysl …to co se narodi musi i zemrit drive nebo pozdeji ale musi …