Avatar uživatele
atena11

Proč brečím???

Každý večer brečím, může to být tím že jsem měla špatnou minulost, totiž před 3 lety cca se mí rodiče rozvedli a o neceli rok pozdeji mi zemrela kočka a staci ze se rodiče jen malinečko pohádaj nebo se mi na jejch rozhooru něco nelíbí a rozbrečím se a pořád se mi racejí vzpomínky na ten den kdy nám to rodiče oznámili a kdy jsme našli mrtou kočku. Může to být tím?? Jestli Vám to nějak pomůže je mi 12 let lednu 13
Doplňuji:
Přesněji jsem tu kočku našla já.
A omlouvám se za hrubky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, marci1 před 3792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Milá „ateno11“, rozvod rodičů i smrt kočičky jistě působí na Tvoji psychiku. I když se rodiče rozvedli, jistě Tě mají oba dva rádi a kočky někdy prostě umřou. Umřeme všichni, i když nevíme kdy. Ale spíše je to tím, že jsi ve věku dospívání a Tvoje hormony se prostě „bouří“. Chvíli smích, chvíli pláč. Stává se z Tebe žena. Kluci to mají většinou horší, dělají úplné blbiny. Neboj, přejde to. Zažily jsme to všechny. Všechno je fajn, užívej si života 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Hrubky neres jsem X krat starsi a pisu jak prase .....:D jses jeste dite to se casem spravi jses proste precitlivela a jeste nejsi emocne vyvinuta …kazdej jsme nejakej a nikdo to v zivote nema lehke ..nekoho trapi rodice.. nekoho zdravotni stav.. jinej se trapi kvuli blbostem ..holt takovej je zivot …pro kocicaka neplac nema to smysl …to co se narodi musi i zemrit drive nebo pozdeji ale musi …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek