Proč bodnutí injekce do zadku bolí míň, než když mě do zadku bodne spolužák kružítkem?

Nejlepší odpověď
Fun1k

Protože injekce je narozdíl od kružítka na bodání do zadku uzpůsobena a je tenčí, navíc se injekce do zadku nebodá tak prudce.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím si že je rozdíl když ti dá sestra injekci ,,,ta ví v kterých místech je co nejmíň nervových zakončení/citlivé místo/ .
Kdežto, když tě píchne spolužák ,ten si místo nevybírá.

Miroslavst

Protože je možné, že tě bodnul tou stranou, kterou se kreslí a ne kde je jehla :D