zdeny

Proč??????

jste nenechali reagovat na moje vyjádření ostatní uživatele? Asi taky mistři!!!
MISTR SVĚTA Dr.Axl
Nejsem žádný sběratel bodů!!! Nakouknu občas,jsem celkem zaměstnaný. Chyba tam byla, omlouvám se tobě a všem koho to ještě případně pohoršilo. Věřím že díky takovým jako jsi Ty tady jiní končí. Přeji Ti mnoho bodíků ať jsi nejlepší ze všech, určitě si to přeješ a já taky. Hlavně bacha na chyby ať ti to někdo neomele o HUBU.
Doplňuji:
Profil jsem uvolnil, takže si to přeberte kdo chcete po svém. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Souhlasím s tolerancí pro všechny. Tady to nijak ani nepůjde. Občas každý z nás udělá chybu, a taky každý musí počítat s tím, že jeho názor se třeba jiným líbit nebude. Ale vlastně proto se tady scházíme,.Čím více názorů, třeba opačných, tím přžesnější si mohu udělat obrázek a dopátrat se nejpravdivější odpovědi.

Další odpovědi
anonym

No fuj, tentokrát se musím ohradit. Jsem jeden z mála, který zná pozadí kauzy Annas, která se kvůli zcela neoprávněným a sprostým výpadům zhroutila a posléze požádala sama o zrušení profilu. Admini jí tehdy dost přemlouvali a mrzelo je hulvátsví pár uživatelů, které opakovaně napomínali. Dopřejme jí klid a právo na soukromí.
Víš. ono je rozdíl chyby a „chyby“. Když udělám nechtěně překlep nebo ne zcela přesnou odpověď, klíďo to přiznám a opravím i poděkuji. Naopak se snažím být jedním ze zastánců osvěty v upadající úrovni slušnosti a kvality těchto stránek. Pokud bys jen trošku sledoval zdejší dění, muselo by ti to dojít.
Kdežto ty soustavně porušuješ základní slušnost a kodex, hned4× !!
1)Napřed vložíš otázku do nesmyslné kategorie.

  1. Po přesunutí do Aktualit, které právě k tomu účelu byly zřízeny, se čílíš a napadáš ze smazání. (Hlídání pravidel zajišťuje admini a registrací ses zavázal ta pravidla dodržovat).
  2. Dopouštíš se osobního napadání, což je vážný přestupek a nešvar. (Na silnici by ti za přestupek dali rovnou pokutu).
  3. Projevuješ základní nekázeň, když kopíruješ vlastní příspěvek z diskuze předchozí otázky do duplicitní otázky s hysterickým výkřikem „Proč?“ Vícenásobné ? a ! nepatří na web pro dospělé, taktéž zneužívání caps lock.

Ostatním, co mluví o smířlivé toleranci, kterou samozřejmě uznávám, jen doporučuji odkaz níže, abyste byli v obraze, než začnete posuzovat.
P.S. Rádoby bulvárním podezíráním se ti na otázku lepí hned hrozen zvědavců, podobný populismus je pokleslý a zavrženíhodný.
Doplňuji:
Záhlaví tvé otázky je nesmyslné, nikdo nikomu nebránil reagovat do aleluja. Otázky uzamykají admini automaticky až po 10 dnech.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-je-tady-annas-treba-pod-jinym-jmenem

Deli

Bohužel mi asi něco uteklo, nevím o čem to je a proč se rozčiluješ.

Zas mě napadá jen požádat VŠECHNY o vzájemnou toleranci 🙂

baghira

Pravděpodobně proto, že tady se nedávají vyjádření, ale kladou otázky.
A proč je toto v kategorii Muži a zdraví?

fcoop

První části otázky nerozumím.Někdo ti něco smazal?
Už mi to tady také ZASE začíná lézt krčkem,nic se nezměnilo,vím velmi,velmi dobře o čem mluvím.

www

Kdybys neměl privátní profil, mohu se podívat o co šlo a vyjádřit se. Rozhodně nepatřím mezi přitakovače 😁 Takhle vím kulový ☹

led

Môžte mi, prosím, vysvetliť tú zlosť a nadávky v otázke? Veď každá otázka sa dá položiť v kľudnom a slušnom tóne.
Zjavne vám prekáža, že niekto, v tomto prípade Dr.Axl, vás upozorňuje na chybu. Urazilo vás to? Predsa ak má pravdu, prijmem ju. Ak nemá, slušne mu odpoviem. Ale kričať a trieskať sa o zem, to robia malé rozmaznané deti a nie dospelý človek.
K téme paní Annas som sa už vyjadrila viď odkaz Dr.Axla v odpovedi, mala právo sa rozhodnúť a rozhodla sa.

anonym

Ad led, díky za seriózní pochopení,podporu
a objektivní postoj. Věřím, že rozumných, kteří nešťourají do soukromí druhých je více.
Ad zdeny, zpočátku jsme měli většinou otevřené profily, ale po hulvátských výpadech tobě podobných, jsme využili výsostné právo na ochranu osobních dat a údajů, které nám ze zákona je povinen zajistit provozovatel těchto stránek.
A pokud někdo odcházel z těchto stránek, tak právě pro podobné vulgarity. Většinu z nich dodnes znám, tak vím o čem mluvím a znám i jejich názor na současné Odpovědi, které jsou na hony vzdálené idylce při samotných počátcích. Měl by ses stydět a ne vztekle rafat okolo sebe.

zdeny

Otázka na ANNAS je podle mě každá jiná ale proč to vůbec řeším. Příště se zeptám jestli se můžu na něco zeptat. Už jsem i pochopil proč někteří včetně Dr. mají soukromý profil, nikdo se v něm nešťourá 🙂 Otazníky proto že otázka požaduje 10 znaků. A otázku nebo jak tomu chcete říkat mi někdo smazal těsně před touto. Muži a zdraví-berou mě všichni čerti. A body- nechci,nejsem sběratel a o nic mi tady nejde. Občas jsem se zeptal, občas odpověděl. Díky za pochopení

anonym

Otázku ti nikdo nesmazal, pouze ti ji admini přesunuli pro tvé vlastní chybné zařazení.
Když budeš respektovat základní pravidla, nemusíš mít žádné problémy. Když to nedělá potíže pro 10 tisíc momentálně registrovaných uživatelů, proč nemůžeš dělat totéž?

zdeny

🙂 asi když jsem ji tam dával po druhé tak tu první někdo smáznul nebo jsem se snad vzbudil?

Kerberus

Špatně jste se díval. Otázka stále na stránce byla.