Probudím se z celkové anestezie?

Brzy mě čeká operace a bojím se toho, že se z celkové anestezie neprobudím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

..."Probudím se z celkové anestezie ?"...??
;-)
Dost často se to stává - tedy - až po skončení operace, ne při ní...
;-)))
Pokud jde o tvou konkrétní prognózu - nejlíp ti odpoví ošetřující lékař a operatér - nikdo z nás o tobě nic neví...
;-)))

Další odpovědi:

Zlatý

Neboj se, při operativním zákroku po dobu celkové anestezie Tě bude hlídat anesteziolog a pokud by byl důvod, proč bys nemohla mít celkovou anestezii, tak by Ti ji neprovedli. Usneš a když se probudíš, tak se Ti bude zdát, že to byla jen chvilička (vlastní zkušenost).:-))♥

Zlatý

To by byla dobrá anketa : ano - ne ! Neměj obavu, probudíš se, protože během narkózy jsi trvale sledována lékařem – anesteziologem. V případě že kouříš, probouzení je o trošičku horší. Píšu to z tohoto světa, tak se neboj a držím palce.

Bronzový

Možná se i probudíš :-)
Proč se ale proboha bojíš? Tohle je můj sen!
Ale vážně: Občas se stává, že se někdo neprobudí, ale jsou to vesměs staří lidé a to ty nejsi. Ve věku nad 80 let je narkóza už sama o sobě docela riziko a lékaři, pokud vyloženě nemusí, tak takové pacienty ani neoperují. V tvém případě (i když nevím o co jde) bych byl v klidu.

Zlatý

Možné je všechno. Existuje ale pojem pravděpodobnost! Také ti to nechají podepsat. Bez souhlasu na tebe nikdo nesáhne.

Diskuze k otázce

Bronzový

orwell

marci1: Ano, efekt "ukradeného času" mohu též potvrdit a je to zvláštní pocit. Proto mám strach, že až umřu, nestačím si ani odpočinout a bude ze mě třeba ještěrka...

Zlatý

marci1

:-))

Zlatý

gecco

;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.