Pokročilý

Probudil mě neexistující zvuk...?

Včera jsem usínal a najednou jsem se něčeho lekl, něco mě vzbudilo. Byl to zvuk podobný tomu, když přejedete prstem přes nafouknutý balonek. Byl to ale zvuk pouze v mé hlavě, ten zvuk prostě neexistoval a přesto mě vzbudil. Co to mohlo být? Nevím, jestli to s tím má něco společného, ale bylo mi velké horko.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

A kde myslíš, že se odehrávají veškeré sny - noční můry, pocit padání - které člověka vzbudí, dítě rozbrečí.... Ty jsou také jen v hlavě, prostě jsi už spal a něco se ti zdálo.

Další odpovědi:

Bronzový

Noční můra, tedy pokud je ten zvuk pro tebe opravdu nepříjemný. Nic si z toho nedělej, noční můry se nám zdají jen proto, abychom se psychicky připravili na hrozby v bdělém stavu. Velmi nepříjemné zvuky bývají i příznaky nočních děsů, které opravdu nikomu nepřeji. Pokud tě to nepřejde, zkus ve dne relaxovat, či naopak vydat z těla dost energie na tvrdý spánek ;-)

Zlatý

to na mě zase pořád někdo volá: franto! franto! ..už jsem si tak nějak zvyk ;q

Bronzový

Páni, vždyť to bylo tvoje zachrápání. Existují aplikace do mobilu zabývající se spánkem. Nahraje ti to zvuk když spíš, vypočítá fáze spánku, hodí do grafu a doporučí doplnit chybějící spánek. Zvukové úseky si můžeš po ránu zkontrolovat. /Hledat Spánek.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.