Avatar uživatele
SonsyMite

Problemy s win7 a s pripojenim

Dobry den,
Mel sem v PC nejaky vir a protoze uz bylo na case preinstalovat OS tak jsem si primo preinstaloval win7. PC mi potom v poradku chodil, ale jakmile jsem ho vypnul a pak zapnul, tak pri spusteni nalezl chybu v systemu a zacal se „opravovat“. Samozrejme, ze nic neopravil, a me nezbyvalo nic jineho, nez znovu reinstalovat. Toto se opakovalo jeste 2×. Ted mi PC 2 dny chodil bez problemu, ale od vcerejsiho vecera je trochu zpomaleny.
Dalsi problem je takovy, ze muzu prohlizet internet jedine pres chrome. IE, Firefox i Opera mi pisou, ze nejsem pripojeny. Nemuzu se pripojit ani do multiplayeru ve hrach a nejede mi internetove radio.
Napada Vas, co muzu udelat pro opravu?
Dekuji predem za rady

Doplňuji:
Bedy, tak jsem to udelal. V praci s PC jsem zkuseny.
Jinak pouzivam Advanced SystemCare.
Jeden z mala programku, co dela vic, nez zpomalovani PC.
Dekuji za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pl4toon

Prověřte disk na vadné sektory. Např. tímto: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/benchmarky_a_tes­ty/hd-tune-2/?g[hledano]=hd%20tu­ne&g[oz]=2.55
Pokud najde vadné sektory, vyměňte disk za jiný.
Instalujete správné ovladače? Neinstalujete dokola stále stejné? Jestli ano, najděte si někde alternativu, třeba i starší ovladač. Někdy úplně nejnovější ovladač není ten nejvhodnější pro starší HW.

btw: Microsoft Security Essentials nedoporučuji. Je to podprůměrný antivirový program. To už je lepší i avast http://www.avas­t.com/cs-cz/index

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Navrhuju udělat novou čistou instalaci na čerstvě naformátovaný disk (při instalaci klikněte na Možnosti jednotky (rozšířené).
Nebo to svěřte někomu zkušenějšímu.

Po nainstalování si nainstalujte ovladače, bude-li třeba a hlavně si nainstalujte všechny dosud vydané aktulaiazce, včetně antiviru (doporuíčm Microsoft Security Essentials).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek