Pokročilý

Problemy s win7 a s pripojenim

Dobry den,
Mel sem v PC nejaky vir a protoze uz bylo na case preinstalovat OS tak jsem si primo preinstaloval win7. PC mi potom v poradku chodil, ale jakmile jsem ho vypnul a pak zapnul, tak pri spusteni nalezl chybu v systemu a zacal se „opravovat“. Samozrejme, ze nic neopravil, a me nezbyvalo nic jineho, nez znovu reinstalovat. Toto se opakovalo jeste 2x. Ted mi PC 2 dny chodil bez problemu, ale od vcerejsiho vecera je trochu zpomaleny.
Dalsi problem je takovy, ze muzu prohlizet internet jedine pres chrome. IE, Firefox i Opera mi pisou, ze nejsem pripojeny. Nemuzu se pripojit ani do multiplayeru ve hrach a nejede mi internetove radio.
Napada Vas, co muzu udelat pro opravu?
Dekuji predem za rady

Doplňuji:
Bedy, tak jsem to udelal. V praci s PC jsem zkuseny.
Jinak pouzivam Advanced SystemCare.
Jeden z mala programku, co dela vic, nez zpomalovani PC.
Dekuji za rady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Prověřte disk na vadné sektory. Např. tímto: http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=hd%20tune&g[oz]=2.55
Pokud najde vadné sektory, vyměňte disk za jiný.
Instalujete správné ovladače? Neinstalujete dokola stále stejné? Jestli ano, najděte si někde alternativu, třeba i starší ovladač. Někdy úplně nejnovější ovladač není ten nejvhodnější pro starší HW.

btw: Microsoft Security Essentials nedoporučuji. Je to podprůměrný antivirový program. To už je lepší i avast http://www.avast.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Navrhuju udělat novou čistou instalaci na čerstvě naformátovaný disk (při instalaci klikněte na Možnosti jednotky (rozšířené).
Nebo to svěřte někomu zkušenějšímu.

Po nainstalování si nainstalujte ovladače, bude-li třeba a hlavně si nainstalujte všechny dosud vydané aktulaiazce, včetně antiviru (doporuíčm Microsoft Security Essentials).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.