Avatar uživatele
joelis

problém v počítači?

Při startu počítače se mi oběví že mám ná výběr
několik windowsů a abych jeden zvolil. A tím se načte windows ale funguje jen jeden windows a ty ostatní nefungujou a já bych je potřeboval odstranit aby se mě spouštěl počítač sám a abych nemusel furt klikat prosím poraďtě abych se toho zbvavil… děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5200 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
lemra@lina

Pokud máte instalovanou jen jednu verzi Windows, pakse toto ukazuje v případě problému při spouštění (nebo restartem při zapnutí apod.).
Pokud problém pořád přetrvává, tak nejdřív spusťe ScanDisk a pokud ani to nepomůže, tak reinstalovat Windows, stačilo by jen samotné windows bez formátu, tedy data zůstanou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Lemra to asi moc dobře nepochopila…

Tento problém lze vyřešit jednoduše, nemusí znamenat, že je něco špatně, jen je systém, který zavádí windows, špatně nastavený.

Na ikoně Tento Počítač zvolte Vlastnosti, zde přejděte na kartu Pokročilý (Advanced – mám systém anglicky, tak nevím, jak přesně to bude). Na této kartě vidíte tři rámečky, u toho posledního, kde bude něco jako Spouštění systému klikněte na Nastavení.

Zde musíte vybrat, který systém je výchozí, a má se spustit automaticky, pak odklikněte „Zobrazit seznam operačních systému na xx sekund“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek