_KaTiX_

Problém se zvukem v přehrávači i na YT

Dobrý den, potřebuji poradit. Poslední dobou mám problém s přehráváním videí na mém notebooku.
Když spustím video či film, ze začátku je zvuk v pořádku, ale po nějaké době se zvuk dostane před obraz a nesedí. Kdyby to bylo pouze u stahovaných filmů, bude to nejspíš špatným videem, ale problém je i při přehrávání online, či na Youtube. Notebook je skoro nový a ze začátku to nedělal.

Děkuju za každou radu :)

Odpovědi
briketka10

Taky se mi to občas stane, ale najdu si jiné video, nebo
jiný film u nějž je zvuk synchronizovaný s obrazem.

http://www.zi­ve.cz/poradna/zvuk-s-videem-neni-synchronizovany/sc-20-cq-590171/default­.aspx?consultan­swer=1