jiriii

Problém se zvukem při přehrávání z netu.

Přestál mi hrát zvuk při jakékoli činnosti na netu, video, audio, hry apd.
Jinak v počítači si vše pustím bez problémů. Restartoval jsem ho a nic. Poraďte. Díky
Doplňuji:
To je v cajku, bude to něčím jiným. Včera večer to klapalo ještě bez problému.

Odpovědi
uccello

Nainstaluj aktuální Flash player: http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/ a ještě K-Lite Codec Pack: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/kodeky/kli­tecodecpack/
…pak by neměl být problém.
Doplňuji:
Tak zkus jiný prohlížeč, popř. přeinstalovat drivery zvukovky.

Bedy

uccello: Na co proboha instalovat takový balast do počítače jako K-Lite? Ten s Flashem nemá nic společného a slouží k přehrávání jiných formátů videa.
Bohužel je to taková splácanina na koleně a může být akorát zdrojem problémů – používá různé verze kodeků, čímž dělá přehrávačům akorát zmatek a může to vést až k havárii systému.

Když kodeky, tak jedině Combined Community Codec Pack, což je ffdshow filtr, který si kódování a dekódování řídí sám, což je mnohem šetrnější a hlavně – s tímhle v pohodě přehrajete videa ve vysoké kvalitě.
Ty jednotlivé kodeky v té splácanině přehrávají jakoby pomaleji, sekavěji.

Takže do počítače věci jako K-Lite Codec Pack, Codec Pack All in One, apod, neinstalujte. Je to akorát ke škodě.

A odkazovat na jinou poradnu, to už je opravdu na hraně.

Jinak jsem rád, že se problém vyřešil, škoda, že jsem dotaz neviděl dříve, určitě bych pomohl. Kdyby něco, tak víte, kam se obrátit.
Doplňuji:
Když prostě nějaké problématice nerozumím, tak se do toho necpu – jinak budu působit potíže nejen ostatním rádcům (kteří oné problématice rozumí), ale uškodím i samotnýmu tazateli svými hokusy-pokusy.

uccello

Kdyby nic nepomohlo, pak už zbývá jen http://pc.porad­na.net/

jiriii

Už to klape, musel jsem znovu nainstalovat prohlížeč.