NIČITEL

Problém se Steam

Dobrý den koupil jsem si v kamenném obchodě novou hru na PC která je propojena se službou Steam.Hru jsem do PC vložil dal instalovat.Po 3 hodinách se hra nainstalovala ale nejde spustit.Když kliknu na ikonu té hry nejde spustit.Napíše to :probíhá prvotní instalace 1 krok ze 3.A po 2 vteřinách se to vypne.Když hru zapnu přes Steam stane se to samé už 3 x sem čistil disk.A 2 x odinstaloval a 2 x nainstaloval.Nevím co mám dělat?Děkuji

Odpovědi
Reezo

Zkus pohledat na internetu jestli neměl někdo stejný problém. Zkus to spouštět přes steam nebo ověřit integritu mezipaměti hry… Pokud nepomohl reinstal, tak je tu par možností.

  1. Jak jsem psal vyhledat problém na internetu jestli ho už někdo neřešil.
  2. Problém může být v tvém PC či v nastavení driverů třeba.
  3. Obrátit se na technickou podporu (otázka je jestli to bude steam řešit, když jsi to koupil jinde).
  4. Kontaktovat přímo tvůrce hry a řešit to s tvůrci.
  5. Hra je poškozená.

Záleží co to je za hru a jestli na to máš PC vůbec…