MaximusCZ123

Dotaz na Steam hry

Dobrý den, asi před rokem jsem si zakoupil hru Saints Row: The Third a včera jsem zjistil že je nabízena a hrána pomocí služby Steam, i když při instalaci po mně ani instalátor Steam nechtěl. Funkce přidat hru nepatřící do komunity Steam, mi jí jen přidá do seznamu, avšak přátelé ji nevidí a jediné co se po přidání změnilo je to že mohu používat překrytí. Hlavní problém je však v tom že všichni lidé se kterými chci hrát mají už „Steamovskou“ verzi a nemohu se připojit k nim do hry. Nevíte někdo jak takovouto hru přidat? Děkuji

Odpovědi
Melkor

Ahoj, jestli máš original CD/DVD key tak by to mělo jít. Na steamu (zrovna jsem v knihovně) je uplně nahoře menu (Steam, View, Friends, Games, Help ) a tam klikni na (Games) Hry… A tam se dá přidat produkt a tam pak akorát napíšeš originální cd key a mělo by to šlapat. – Tady je obrázek: http://imageshac­k.us/a/img62/2918/9zx­b.png