Pokročilý

Problém s prehĺtaním tabliet

Už od detstva mám takýto problém- nedokážem normálne prehltnúť tabletku. Je úplne jedno, či je veľkosti špendlíkovej hlavičky alebo lentilky, nehovoriac o tých, ktoré sú obalené v takom plastovom čude. Kým ju nakoniec dostanem do ,,seba" tak je úplne rozmočená a inokedy to radšej vzdám. Myslíte si, že to je nejaký blok,alebo čo? Máte niekto s týmto skúsenosť. Alebo-ako na to? Možno som len divná..... :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak jestli na to někdo vymyslí nějaký postup,chtěl bych ho vědět.Má žena,nedokáže jakoukoliv tabletu polknout,aniž by to u ní nevyvolávalo dávivý reflex.A nikdo ji dodneška nedokázal poradit.Ale jsme spolu teprve 41 let.Takže rozhodně nejsi divná,a zdaleka ne jediná. :-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Nejsi divná - to bych musel být divný i já.
Barbakan: hned večer vyzkouším.

Zlatý

Tak na to mám recept.Tabletu vlož do úst,napij se a hlavu skloň tak,aby jsi měla bradu na prsou a polkni.Jednoduché a účinné.

Pokročilý

Pokud je tabletka většího objmu není to nic neobvyklého. Není nic jednoduššího než ji dát do pusy a pak se napít sklenice vody.

Bronzový

Nejseš sama komu to dělá problém spolknout tabletu,skus si s té tablety udělat prášek trošku vody a zapí hodně vodou,dneska se vesměs podávají léky v tekutým stavu kapky,to řekní v lékarně i lékařovi.

Zdroj: žolík

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.