MartGabriel

Jak vyřešit problém s nabíjením mobilu?

Dobrý den. Mám problém. Mám mobil Samsung Galaxy A6. Před chvilkou se mi vybil a zkoušel jsem nabíječku. Vždy se sám od sebe zapnul, zahlásil 100% a vypnul se. Takhle stále dokola dokud nevyndám nabíječku. Zkusil jsem profouknout port. Chvilku se nabíjel ale zůstal u 7% Teď už nabíjení nefunguje vůbec. Máte nějaký nápad jak bych mu mohl pomoct, než ho dám opravně? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Dal bych ho do opravny, tím nic nezkazíš.

Dochy

Někdy podobné symptomy jsou při špatném nabíjení (zdroj, kabel,konektory) jak už jsi zjistil. Ale jinak bych vsadil na akumulátor. Pak je ještě nějaká šance na poškozenou elektroniku telefonu, ale to jsem ještě nezažil.

mosoj

Zkus jinou nabíječku.

MartGabriel

Tak jsem zkusil jinou zásuvku a funguje, i když je stejného napětí.

Jiří Bohumil

Tak asi nefunguje ta zásuvka. To napětí jsi na ní měřil?

anonym

Tak vyřešeno. Myslel jsem, že jsi zkoušel všechno.