FikeCZ

Problem s mobilem(tlačítka)

Mam sony ercison k550i a mam problem že mi přestalo fungovat jedno tlačitko po chvili zase šlo ale přestali fungovat další tlačitka a ted nefunguje ani jedno :D Nevíte co s tím?dat to do opravny(prosim jestli nevite cenu cca za opravu) nebo koupit novy?
Doplňuji:
jn a jako vždy to začlo blbnout až po tom kdy skončila zaruka :D co třeba profoukat kompresorem jestli neni prach na vodiči nebo tak?

Nejlepší odpověď
lexx

Lépe vyměnit, typická závada Ericssonu.

Další odpovědi
Drap

Zeptal bych se v opravně na přibližnou cenu, a potom se teprve rozhodl, zda koupit nový nebo investovat do opravy.

beer

Nic za to nedáš,
zdarma stáhni do PS SE Update Service v češtině, nainstaluj a spusť. Postupuj přesně podle pokynů, které uvidíš, nainstaluje se do modilu nový SW a většinou pomůže.
Mobil nerozdělávej !!

Zdroj: Zkušenost s SE

anonym

Vypadá to na softwérovou závadu. To se nevyplatí opravovat.