Meruňka272

Problém s mobilem..

Nejdou mi nainstalovat aplikace z internetu. I po továrním nastavení a po celém zrestartování telefonu se mi aplikace sice naistalují ale nakonec se stejně nenainstalují a hází mi to chybu… mám samsung galaxy mini
Doplňuji:
Červený trojúhelník i vykřičníkem: Facebook messenger Instalace se nezdařila

Nejlepší odpověď
badisko

Pripojte telefon k pocitaci kabelem ..a otevrete aplikaci PC studio a tam najdete nastroj pro opravu telefonu pravdepodobne to bude tam kde se provadi update telefonu …nejdrive vsak zalohujte data z telefonu

Doplňuji:
jinak by nam velice pomohlo kdyby jste napsala popis chyby (co vam to pise za chybu…error je dost siroky pojem …:D

huxa

Asi si instaluješ vývojářskou verzi messengeru, že ano? V tom případě to znamená jediné-vykašli se na to, tvůj mobil to asi ještě nepodporuje.

badisko

aha facebook ..:D .. vyzkousejte tedy …opravu telefonu a zde mate stranku z moznyma komplikacema a resenim problemu …facebook nemam nemusel jsem nikdy resit .. https://www.fa­cebook.com/hel­p/446669372114617