SevenX

Problém s mikrofonem na sluchátkách, prosím pomoc. :)

Dobrý den,
měl by dotaz ohledně mikrofonu na sluchátkách Razer Electra, mám k tomu dva kabely jeden je normální 3,5mm jack na poslouchání písniček a druhý jsem myslel že je dělaný k PC, je na něm mikrofon ale nemá obvyklé 2 jacky na mikrofon a audio. Proto bych se chtěl zeptat jestli nikdo neznáte nějaký rozdvojovač aby mi čel na počítači i ten mikrofon který lze použít jen na HTC, Blackberry a iPhonu.
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
leylandus

ano…takové rozbočovače skutečně existují a docela dost druhů..prakticky se dá rozbočit všechno na co si vzpomenete…zeptejte se v servisech elektroniky nebo počítačů, rádi vám ho prodají