Dominikt25

Problém s mikrofonem a reproduktory

Mám dotaz mam Windows Xp a chci zakazat aby mikrofon nenahraval zvuk z reproduktoru protože mi to ruší muj hlas :) prosím odpovědi :) ve Windows 7 vim ja kto duelat ale Windows Xp to bude oříšek :)

Odpovědi
cochee

Tak to bych fakt rád viděl, jak to v těch Win 7 uděláš 😁 musíš mít mikrofon přímo u úst, abys mohl jeho citlivost zeslabit tak, aby bral tvoji řeč a muziku ne a zároveň ztlumit repro, jinak to nejde. Na to není nějaký přepínač.

Klára K.

si dej ty repráky do sluchátek né! 😁
Jednoduchá řešení, jak má mikrofonek asi poznat, že to mluvíš ty, nebo někdo z repráků! 😁