Damiana

Problém s křupáním.

Proč, když si kousnu do krásně křupavé, ale kompaktní sušenky (bake-rollu, sucharu, křehkého chlebíčku, chipsu), hned se rozpadne na několik částí a začne se najednou šíleně drobit?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

To je dotaz na výrobce.Já si kupuji BeBe a hned v obchodě je palpačně patřičně vyašetřím,zda-li nejsou moc polámané.Lámání po tom,co začnu komzumovat moc neřeším ani mě to nenapadlo…:D

Další odpovědi
hanulka11

právě protože je to tak křehké, se to při kousnutí rozpadne …a proto to nesnáším -jak to drobí

venkovan

Tyto sušenky či pečivo se začalo kdysi péci pro drobné živočichy. Když bylo pečivo či sušenky vláčné, neupadl ani drobek a lakotové nedali a nedali. A tak přírodo milci vymysleli suché, křehké sušenky a když se drobí, nejedna breberka radostí skáče.
No není to krásný důvod pro křehké sušenky?

Drap

Protože kousané je příliš křehké