JuddH

Problém s instalací hry…?

Nedavno jsem si koupila hru The Sims 3, instalace úplně v pohodě, hraní bez nejmenších problémů. Teď jsem ještě přidala datadisk Po setmění, ale kdykoli chci hru na instalovat, objeví se mi tam tabulka, která hlásí: Tento produkt vyžaduje nainstalovanou kopii hry The Sims™ 3. Nainstalujte si prosím hru The Sims™ 3, než budete instalovat tento produkt. Já přitom TS3 instalované mám a normálně to hraju… Nevíte někdo, co s tím?
Doplňuji:
Díky za odpověď, ale už jsem to vyřešila sama. Chtělo to jenom aktualizovat hru… nikdy jsem to nespouštěla přes ten jejich spouštěč, takže jsem o nové verzi nevěděla.

Nejlepší odpověď
badisko

Tak si hru preinstaluj …

Další odpovědi
Sarrow

Zálohuj si savy a datadisk přeinstaluj, pravděpodobně si jej nenainstalovala do složky se hrou… (alespoň myslím, že by to tak mělo být, The Sims nehraji)