SarkaK41

Na telefonu Vivo Y33 mi zčernal displej. Je odlepená jeho přední strana, ale klikat na něm jde normálně. Co s tím?

Dobrý den mám problém s telefonem, již nějakou dobu mám odlepenou přední stranu displeje, viz obrázky, dnes se mi po spuštění telefonu ukázala černá obrazovka, ale klikat na ní jde normálně, jen nevidím, na co klikám. Můžete mi někdo poradit? Kolik by stala oprava v servisu (značka telefonu Vivo y33? Děkuji

Odpovědi
Ametyst

Možná stačí zpaměti kliknout na Settings a tam na Brightness, nastavit jas na maximum a doufat, že tím displej zesvětlá.