Fotomwn

Problém ohledně quickword

Dobrý, chtěl bYch se zeptat jestli někdo něčí, jak ve quickword psát, když na to kliknu, tak si v tom akorát mužů přečíst všechny stažené dokumenty, ale co když chci napsat něco já, jak to udělat ?

Odpovědi
cochee

To asi záleží silně na telefonu. Já mám Symbianovou Nokiu, po otevření položky Quickoffice tapnu na Create Document (Vytvoř dokument) a dále na Document, otevře se mi prázdný papír a můžu psát.
Doplňuji:
Bedy, to reaguješ spíš na mě než na tazatele, tazatel neříká přímo, že má Symbian :) a mimochodem mám i Office Mobile od Microsoftu, ale ten mi na jakýkoliv dokument tvrdošíjně poznamenává, že jej nelze upravit; nemám chuť ani čas hledat, v čem je problém, QuickOffice šlapou bez problémů.

Bedy

Ne všechny mobily, včetně těch Symbianových mají plnou verzi QuickOffice. Myslím, že ty starší edice Symbianu (S60) právě plnou verzi neměly.

A do novějších (Symbian Anna, Belle – záležitost Nokie) lze stáhnout, tuším že snad v rámci aktualizacích přístroje, plnou verzi Microsoft Office, známého z Windows Phone mobilů.