štamgast

Probíhá stále ještě vyšetřování předražených zakázek na letouny CASA?

Nějak to utichlo.

Nejlepší odpověď
zzzzz

http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/vysetrova­ni-parkanove-se-protahne-zemanuv-urad-naridil-zalobci-oslovit-cizinu_254405.html

Nic se nevyšetří, u nás se říká „ona nic, ona muzikant“

Další odpovědi
Matthew

Všechny tyhle kauzy mají stejný rychlý spád či scénáč. Rychle se to objeví v médiích, pak se všechno pro veřenost řeší, zkoumá, soudí a najednou je to pak pod kobercem. I za menší přestupek by dostal normální člověk žalář na dlouhou dobu, tihle papalášové dostanou podmínky a jedou dál :)