Likafina

Pro zábavu

Mně. Se. Na. Tomhle. Textu. Celkem. Líbí. Že. Když. Ho. Čtete. Tak.
Hlas. Ve. Vaší. Hlavě. Dělá. Za. Každým. Slovem. Pauzu.

Je to tak u Vás?
Doplňuji:
Stejně je to zajímavé, jak ten mozek funguje. A je pravda, že stačí pár slov, pak si to uvědomíte a čtete bez pomlk 🙂

Poslal mi to známý ještě s nějakými hláškami jako např. jedna co se mi líbí: Co musí udělat muž? Zasadit strom, postavit dům a zplodit syny.
Co musí udělat žena?
Zalévat strom, uklízet dům a starat se o ty dva pitomce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

Ano

Žádná záhada, oko vidí text s velkými písmeny, tečkami a mozek na to takto automaticky reaguje.
Doplňuji:
Stačí ale přečíst jen kousek a jde to už bez pomlk. Mozek totiž postoupil na další level 😁.

Další odpovědi
Rocker

Ano

Doplňuji:
Kdyby.Někdo.Nap­sal.Takhle.Ce­lou.Knihu.Asi­.By.Mi.Z.Toho­.Šlehlo.

brillant

Ano

Drap

Ano

To je snad u všech co umí číst.

briketka10

Ano

jo jo :))
zajímavý jaks na to přišla ??

Lleni

Ano

briketka10

Likafino někdy ti muži pitomci nejsou to
z nich dělaj ženy, no je to jen vtip že :))

briketka10

Rocker.Moje.Řeč­.To.Já.Bych.Se­.Z.Toho.Opupín­kovala. :O

www

Existují zase plynule čitatelné texty, ale při bližším zkoumání toho textu uvidíš písmenkové nesmysly.
Jó, mozek je šikovnej ! 😉