akvidzerp

pro kuřáky

Kdy vám chutná cigáro nejvíc?Mně hned první po ránu.

Nejlepší odpověď
Drap

Mě chutná průběžně celý den

Další odpovědi
pusinka50

Mně také po ránu. Píše se, že jestli si člověk zapálí po ránu hned do půl hodiny, tak je silný návykový kuřák. Já to obvykle mám do půl hodiny, max. do 1 hod, takže mám návyk jak psychický tak fyzický. Co s tím? ☹

Illines

Ja take po ranu.

aramah

Když jsem kouřila tak taky ráno,teď jsem jak to mapsat elkuřák?
Snad i to odbourám uvidím:)))

briketka10

taky tak a musí k ní být dobrá kávička 😁

mám i e-cigaretu, ale není to ono, normální kouřím taky..

ondra07

Musím se přiznat, že jsem měsíc kouřil, ale už asi před 2 lety. Já si to nemůžu dovolit jako sportovec, je to svinstvo a smrdí to! :)
Ale tedka k otázce. No, ráno jsem si nikdy nebral, nejlepší to pro mě bylo večer…

ten který je

Dříve mi vydržela krabička 2–3 dny.Nedavno jsem tři týdny nekouřil a nyní si dám jen jednu večer před spaním.Moje odpověd je večer.:-)