Pro hvězdy zrcadlem, pro les vláhou, pro oblaka bytím. Slunci hračkou, světu vším a člověku ... Čím je vám voda ?

Otázka není z mojí hlavy, ale našla jsem ji na facebookových stránkách hnutí Brontosaurus. ... Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Přesně tak, voda je především životem a bez ní bychom nemohli existovat a žít. Už jenom proto by si lidé měli vody více s úctou vážit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je pro mne jedním ze symbolů domova - bydlíme totiž hned u potoka. A pak konejšivým objetím, kdykoli se sprchuji. Momentálně je domovem i našemu nenarozenému.
Krásná otázka.

Další odpovědi:

Zlatý

..........k životu nutná, neboť už v lůně matčině, nás "objímá".

Zlatý

Pokud pominu to, že je v podstatě základem všeho, základní potřebou života, tak je pro mne obrovským zdrojem energie a nemám na mysli ni tak tu mechanickou, jako spíše duchovní.

Zlatý

tím vším cos napsala a
já vodu potřebuju k pití, mytí nádobí, praní, vaření, zalévání
koupání a mytí vlasů :))
zapomněla jsem na něco ??

Zlatý

Život. A pak taky zábavu - protože jsem docela vodní tvor, pomalu čekám, kdy mi narostou žábry z toho, jak se ráda cachtám.:-)

Stříbrný

To je opravdu zajímavá a krásná otázka. Možná, že až teprve teď u této otázky, jsme se nad tím všichni zamysleli. Nikdo neví, jestli řeky a potoky někdy vyschnou, ale zaplať Pánbu, nás to trápit nemusí. Já osobně, kdybych se nemohla každých 5 minut napít, po ránu si vyčistit zuby a stokrát za den si umýt ruce, bych asi nepřežila.

Je jaká je ,tam kde je, to žije,je osvěžen každý kdo s láskou čistou jí pije.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.