hadamos

přítelkyně syn je introvert, poraďte mi prosím, jakým způsobem s ním mám jednat. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

intronerti nejsou špatní lidé,jen se neumí svěřovat,mají svůj svět ve kterém si vše sami se sebou přeberou a co se jím zdá nejlepší pak vyjádří okolí,tak pokud je uzavřený nenutit jej ke sdílnosti,intri­verti umí naslouchat i když se nám to jeví jinak,řekněte mu klidně svůj názor ale netrvejte na jeho odpovědi či řízením se jím,nechte ho at si to přebere sám,také svůj nesouhlas umí dát najevo,někdy se nám jeví jako by se vším nesouhlasili,jako by si mysleli že my jsme ti špatní,nebo my jím nerozuměli,ale není to tak jen se nedokáží hned zorientovat,
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ex­traverze_a_in­troverze

Další odpovědi
Miroslavst

Zde snad něco najdeš
http://forum.ji­trnizeme.cz/vi­ewtopic.php?f=15&t=­475&start=0

stana73

Každý jedinec je originál a u dětí se většinou pozná během pár okamžiků,kam si vás zařadí.Důležité ovšem je,kolik mu je-jestli je za tím ta dětská bezprostřednost.