petra15

Pritel nema rad sopovani(shopin­g).Co delat ?

Chtela jsem si koupit neco na sebe (ne bundu,ta uz je cista…)a vzala ho s sebou.Po pul hodine byste meli videt jeho ztrapeny oblicej. Otazka je, jestli mam "utahnout obojek"nebo mu koupit v obchode pro milacky nejaky pamlsek…? Kdyz oni se ale zajimaji o veci(auta,zbra­ne,hodinky…),kte­re nas holky vubec nezajimaji,nevim, co vidi na autech (?),kone by byli prece daleko lepsi.

Nejlepší odpověď
Drap

Je zkrátka normální. Nevím co je na tom divného.

Další odpovědi
quentos

to naprosto chápu. Co je na nakupování tak zajímavého? Řešení je jednoduché, nakupování zbytečně nenatahovat.
A když už chci bejt „světová“, tak nikoli „shoping*“, nýbrž shopping.

Lucijej

Každý má svoje zájmy a jenom proto, že konkrétní věc tebe nezajímá, ještě neznamená, že to není zajímavé pro jiné. Pánové holt většinou zajímají jiné věci než nakupování, tak ho do toho nenuť a příště si vezmi s sebou kamarádku.

briketka10

není to ten Tvůj princ na bílém koni..
prince přecí baví úplně jiné věci už
od dob válek 😁

Rocker

Vem na nákupy kamarádku a přítele zatím pust s jeho kamarádama na pivko.A myslím,že budete spokojeni oba.

Kelt

Díváš se na fotbal, chodíš na pivo a jiné chlapské věci. Nediv se. Když si ženské kupuje něco a všechno zkouší několíkrát a pořád se ho ptá, co jí nejvíc sluší, tak to odrovná i favorita Miss World. Pro něho je to ztracený čas. A vydržel půl hodiny. Tak takového si važ, ale moc často s ním takové akce nepodnikej. Nebo si najdi přítele, který dělá do módy. Ten bude s Tebou rád nakupovat.

lukas.zmizik

chovej se jako princezna…a řekni mu že když s tebou půjde nakupovat, budeš za odměnu chtít pamlsek ty po něm

metro

Za 1. piš s diakritikou (háčky a čárky), pak to lépe vypadá
za 2. jsme v Česku, tady angličtina není úřední jazyk a toto není jazyková či cizojazyčná stránka, takže žádný shop(p)ing, ale nakupování!!!

cochee

Co dělat? Netahat ho s sebou :)

petra15

metro ,
dekuji za kritiku, vezmu si to „k srdci“, uz se to nestane, jsem sama proti „anglicismum"v ces­tine, to jsi me ale "nachytal“-a rada se za to omluvim…

petra15

princezna jeste neni tak technicky moderni aby mela diakritiku, k nam jeste nedorazila…,u nas se jeste normalne namaci orli pero do inkoustu…

lukas.zmizik

my zase používáme pero husí, až se mi to celé hnusí: http://www.zmi­zik.com/upload/te_22­.jpg

petra15

no podivejme se ! to uz je az moc moderni, dekuji…