Deli

Přitápíte si dnes, 1.8., doma?

Já ano, měli jsme v domě 18 stupňů! To je teda léto! ☹
Doplňuji:
U nás venku nyní 17 stupňů, vařím polívku, peču maso a smažím palačinky, chystám se žehlit, topím… A už je tu trochu snesitelněji. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby to šlo,tak se mi hulí z komína. Vytáhla jsem svou kamarádku larisu.Bydlíme v paneláku,tak topit sama o sobě nemůžu.

Další odpovědi
anonym

Při uzavřených plastových oknech postačují tepelná vyzařování spotřebičů, povrchu těl a setrvačnost stěn, udržovat 23, i při vnějších ranních 16 a nyní 20°C.
Doplňuji:
Jen tak mimo protokol, koukám, že akorát mužský (a ještě ne všichni) správně používají na klávesnici patřičné znamínko pro °C !

tom004

Venku,je 20,4°C,v bytě,23°C,ne­bydlíme v paneláku,tak­že,netopíme.

casey

Doma v panelacku mame teplo dost, za nas topi telka,pc…,spise jeste vetrame,
ale o vikendu jsme byli v tom desti na chate a navecer jsme pritapeli.

anonym

Posilam vam slunicko , zitra k vam dojde. Jsem dale " na zapade " a odedneska 28 st. :-p -iv-

dudu

Venku je rovných 20 a uvnitř při otevřené ventilaci v zatepleném paneláku máme 22,5 stupínku, takže zabzdít není důvod, ale min. týden jsme měli na chalupě wafky na dvojku celý pobyt.

gnosis

ja bych si aj zatopil, ale bohuzel v panelaku to nezavisi na me:) pani topici topi od podzimu do jara.

Nikkol

jojo, my jsem malinko přitopili. Nechci zase chodit s kapesníkem u nosu.

Berušinka

Já bych si ráda zatopila – ale panelákovci znají tzv. topnou sezonu a ta teprve přijde =)
Zima je děsná – musím mít dvoje ponožky, abych od nohou nenastydla – v pokoji nenosím bačkory =P
I moji dva banánci, ibišky a spousta dalších kytiček je naštvaných, že musí být v tej zimě =D

Jikra

Venku 22°C v bytě 22°C protože mám otevřený okna a dveře aby byl luft.Jinak by byla v kameným baráku zima jak v ruským filmu.

hanulka11

já jsem zpocená až dole na „chodidlech“, vyklízela jsem špajz a dávala nové police , takže jsem se parádně zahřála.Jinak máme doma 22st, takže žádná zima není a u nás dokonce už vylezlo sluníčko.Právě jsem dala ven 2 várky prádla, takže ani nemám čas přemýšlet o nějaké zimě .

dědapetr

Brno 19°C mám otevřený balkon a v bytě 24°C.

terry

Zatím ani v práci ani doma. Ale až bude doma krbečková vložka, tak asi večer v tomto počasí ano. A budeme se dívat do plamínků a popíjet svářo 🙂