Zlatý

Přitápíte si dnes, 1.8., doma?

Já ano, měli jsme v domě 18 stupňů! To je teda léto! :-(
Doplňuji:
U nás venku nyní 17 stupňů, vařím polívku, peču maso a smažím palačinky, chystám se žehlit, topím... A už je tu trochu snesitelněji. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Kdyby to šlo,tak se mi hulí z komína. Vytáhla jsem svou kamarádku larisu.Bydlíme v paneláku,tak topit sama o sobě nemůžu.

Další odpovědi:

Při uzavřených plastových oknech postačují tepelná vyzařování spotřebičů, povrchu těl a setrvačnost stěn, udržovat 23, i při vnějších ranních 16 a nyní 20°C.
Doplňuji:
Jen tak mimo protokol, koukám, že akorát mužský (a ještě ne všichni) správně používají na klávesnici patřičné znamínko pro °C !

Zlatý

Venku,je 20,4°C,v bytě,23°C,nebydlíme v paneláku,takže,netopíme.

Bronzový

Doma v panelacku mame teplo dost, za nas topi telka,pc...,spise jeste vetrame,
ale o vikendu jsme byli v tom desti na chate a navecer jsme pritapeli.

Posilam vam slunicko , zitra k vam dojde. Jsem dale " na zapade " a odedneska 28 st. :-p -iv-

Zlatý

Venku je rovných 20 a uvnitř při otevřené ventilaci v zatepleném paneláku máme 22,5 stupínku, takže zabzdít není důvod, ale min. týden jsme měli na chalupě wafky na dvojku celý pobyt.

Bronzový

ja bych si aj zatopil, ale bohuzel v panelaku to nezavisi na me:) pani topici topi od podzimu do jara.

Bronzový

jojo, my jsem malinko přitopili. Nechci zase chodit s kapesníkem u nosu.

Stříbrný

Já bych si ráda zatopila - ale panelákovci znají tzv. topnou sezonu a ta teprve přijde =)
Zima je děsná - musím mít dvoje ponožky, abych od nohou nenastydla - v pokoji nenosím bačkory =P
I moji dva banánci, ibišky a spousta dalších kytiček je naštvaných, že musí být v tej zimě =D

Stříbrný

Venku 22°C v bytě 22°C protože mám otevřený okna a dveře aby byl luft.Jinak by byla v kameným baráku zima jak v ruským filmu.

Zlatý

já jsem zpocená až dole na "chodidlech", vyklízela jsem špajz a dávala nové police , takže jsem se parádně zahřála.Jinak máme doma 22st, takže žádná zima není a u nás dokonce už vylezlo sluníčko.Právě jsem dala ven 2 várky prádla, takže ani nemám čas přemýšlet o nějaké zimě .

Zlatý

Brno 19°C mám otevřený balkon a v bytě 24°C.

Zlatý

Zatím ani v práci ani doma. Ale až bude doma krbečková vložka, tak asi večer v tomto počasí ano. A budeme se dívat do plamínků a popíjet svářo :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.