Avatar uživatele
kablik

Připravujete si doma popkorn?

podělte se s námi o nějaký dobrý způsob výroby aby zůstávalo co nejméně nerozpuklých zrnek a přitom se to nespálilo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, dědapetr, sejtanka před 4771 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

Pytlík v průběhu dělání protřepávám a kontroluju,jestli se opravdu po celou dobu v mikrovlnce točí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

V mikrovlnce v silnějším sáčku nebo horkovzdušné troubě nějaké nádobě zakryté alobalem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

Počkejte lidi, když píšete svinčík v mikrovlnce, to vám ten pytlík jako praskl? To se mi nikdy nestalo..
No dám to tak na čtyři minuty a stojím u toho – když se pár vteřin neozve pukání, tak je hotovo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jednou jsem to zkusil v mikrovlnce a ta ti byla tak zas*aná,že podruhý jsem to už nedělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Chce si to vyzkoušet, každá mikrovlnka je jiná. Já tu svoji dám na max a potom u toho stojím přesně 3 minuty a potom když už není po dobu cca 5–6 vteřin slyšet pukání, tak to vypínám. Ale každého mikrovlnka je jiná a u každé je ta doba odlišná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

já ne, ale ségra jo a vždycky to zamoří smradem celej byt. Ani nemluvě o tom, když se jedná o popcorn s příchutí, to pak je ten smrad ještě stokrát horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Housenka1973

Naše mikrovlnka je na popcorn marná, vždycky vyrobíme černoušky. Takže kupujeme zásadně speciální kukuřici na popcorn – na naší starou pánev po babičce dáme kapku oleje, jedno zrnko kukuřice a to až pukne, je pánev akorát – posypeme dno, přibouchneme poklicí a čekáme – a popcorn z téhle 60let staré pánve je jak pohádka!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Na misku z kukuřicí jsem navlík mikrotenový sáček zavázal a propích špejlí.Pak už zrnka nikam nelítala.Jen se musí vyzkoušet čas, má to tendenci zuhelnatět a chytnout plamenem.
Doplňuji:
Popkorn se dá dělat na jakém koli tepelném zdroji.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek